Слав’янський ком’юніті центр Північно-Західного регіону з радістю оголошує про запуск нової ініціативи “Як Бути Підлітком”, всебічної програми, розробленої для молоді віком від 9 до 16 років. Ця новаторська програма має на меті направляти молодих людей через виклики підліткового віку за допомогою серії майстер-класів та активностей, які сприяють особистісному розвитку, соціальній адаптації та активній участі в різних сферах життя.
Майстер-класи та воркшопи
Програма пропонує майстер-класи, які охоплюють широкий спектр інтересів та талантів. Чи то розвиток художніх навичок, чи занурення в STEM-проекти, тут знайдеться щось для кожного. Центр заохочує до DIY-проектів, які не лише розпалюють творчість, але й вчать цінним практичним навичкам.
Профорієнтація
![](https://mlddoyjfvxl7.i.optimole.com/w:1024/h:1024/q:mauto/f:best/https://sccofnw.org/wp-content/uploads/2024/01/Як-бути-підлітком.png)
Усвідомлюючи важливість ранньої профорієнтації, Слав’янський ком’юніті центр включає сесії, спрямовані на забезпечення підлітків інсайтами різних професій. Це керівництво є критично важливим у допомозі їм робити обізнані рішення щодо їхнього майбутнього освітнього та кар’єрного шляху.
Екскурсії та Соціальна Адаптація
Екскурсії є невід’ємною частиною навчальної програми, пропонуючи підліткам можливість навчатися поза класом та сприяти почуттю спільноти. Основна увага приділяється соціальній адаптації, допомагаючи підліткам впевнено навігувати складність змінюваних соціальних динамік.