Established in 2011 by local community leaders and businessmen. Our fundamental goal – help members of this community become fully functional, well-integrated in this country: education, health and wellness, social services, business development, career growth while preserving their heritage.

Ukrainian Support

Slavic Community Center of NW / Ukrainian Support

Допомога для українців в США

Українська громада в Сполучених Штатах Америки завжди була дуже активною. Чимало українців прибули до США у зв’язку з воєнними подіями. Багато українців можуть звернутися до різних ресурсів для отримання допомоги та інформації. Однак що робити, якщо Департамент державної безпеки (DHS) припинив надавати допомогу для українців, які приїхали до США після вересня 2023 року? 

Залишайтесь разом з громадою, бо одним із найважливіших ресурсів є взаємопідтримка серед українців в США. Залишайтесь з’єднаними з місцевими організаціями, громадськими групами та іншими українцями, щоб обмінюватися інформацією та підтримувати один одного.

Також шукайте правову допомогу: Якщо DHS припинив надавати допомогу, важливо звернутися до адвокатів або юридичних організацій, які можуть надати консультацію та захистити ваші права. Це особливо важливо для тих, хто стикається з імміграційними питаннями. 

Більшість організацій та соціальних програм можуть вам допомогти перший час отримувати продукти харчування, деякі програми допоможуть оплатити вам житло на термін від 1 до 6 місяців. Вам можуть допомогти знайти роботу та оформити на курси англійської мови або інші курси, які допоможуть потім отримати роботу. 

Наша організація SCCofNW наразі може надати допомогу для українців, які нещодавно прибули до США. Ми допомагаємо з продуктами харчування, оформленням медичного страхування, з психологічною підтримкою для дітей та дорослих, курсами англійської мови та цифрових технологій. Також можемо направити вас до інших організацій з таких питань як: пошук роботи, пошук житла, курси, де ви зможете засвоїти нову професію та інше. 

Спостереження за новинами та інформацією також допоможуть вам. Ситуація може змінюватися, тому важливо слідкувати за подіями, спілкуватися з людьми з українського ком’юніті та ходити на різні заходи, де ви можете отримати корисні ресурси та завести нові знайомства.

Пам’ятайте, що адаптація пройде швидше, ефективніше та комфортніше, якщо ви будете більше комунікувати з суспільством. Українська громада в Орегоні дуже велика, в церквах та організаціях ви завжди знайдете підтримку. 

Незважаючи на виклики, з якими стикається українська громада США у 2023 році, важливо пам’ятати про солідарність та підтримку одне одного. Зараз, більше ніж будь-коли, спільнота важлива для надання допомоги та подолання труднощів. 

Звернутися за допомогою ви можете за телефоном

(503) 272-1470

Або напишіть смс на номер
(971) 225-7123

Slavic Community Center of NW