Established in 2011 by local community leaders and businessmen. Our fundamental goal – help members of this community become fully functional, well-integrated in this country: education, health and wellness, social services, business development, career growth while preserving their heritage.

Не Соромлюся Запитати: Виклики та Поради для Батьків

By admin Categories: UA
Wishlist Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

About Course

Вітаємо у нашому відео, де ми відверто обговорюємо тему підліткового віку. Лілія Білоусова, досвідчений коуч дітей та батьків і засновник академії для батьків Conscious Parenting, LLC, ділиться своїм досвідом та стратегіями.

https://www.youtube.com/@byafs

https://www.instagram.com/slavic_community_center

 

 

Course Content

Не Соромлюся Запитати: Виклики та Поради для Батьків
Вітаємо у нашому відео, де ми відверто обговорюємо тему підліткового віку. Лілія Білоусова, досвідчений коуч дітей та батьків і засновник академії для батьків Conscious Parenting, LLC, ділиться своїм досвідом та стратегіями. Ви дізнаєтесь про найбільш поширені виклики, з якими стикаються батьки підлітків, та отримаєте практичні поради, як краще розуміти та підтримувати вашу дитину під час цього важливого етапу їхнього життя. Не забудьте підписатися на наш канал, щоб не пропустити більше корисної інформації для батьків. Якщо у вас є питання або ви хочете поділитися своїм досвідом, залиште коментар нижче. Ми завжди раді вашій участі!

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet