Established in 2011 by local community leaders and businessmen. Our fundamental goal – help members of this community become fully functional, well-integrated in this country: education, health and wellness, social services, business development, career growth while preserving their heritage.

Blog

Slavic Community Center of NW / Blog  / Події березня

Події березня

03/16/2024 (Language Ukrainian – with available translation upon request)

Follow us on Instagram

Майстерня для підлітків від 9 до 16 років – розвиваючий простір для спілкування, реалізації потенціалу, позитивних емоцій і драйву. Підлітковий вік переламний у всіх відношеннях! Дитинство стикається з дорослістю. Бажання бути дорослим є, почуття дорослості є, а самої дорослості ще немає. За допомогою наших Workshops діти зможуть пройти цей складний віковий етап, створюючи кращу версію себе, залишаючись щасливими. 9 березня, 3:30-5:30 відбудеться Workshop «Прокачай свій мозок» для дітей 9-12 років, направлений на «прокачку» неординарності, яка допоможе підліткам знаходити нестандартні рішення у будь яких ситуаціях.

Реєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/scc0316

Ведуча: Лілія Бєлоусова, коуч батьків та дітей, власник Conscious Parenting, LLC www.acparenting.com

Місце проведення: 11050 SE Powell BLVD #371 Portland, OR 97266 Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до координатора проекту Тетяни Колос за номером (503) 272-1470 чи пишіть tetiana@sccofnw.org

 

 

 

03/19/2024 (Multilingual Ukrainian/English and Russian)

Друзі, запрошуємо вас на нашу молодіжну екскурсію до міста Грешем 19.03.2024, яка розпочнеться о 15:30 і триватиме до 17:00. Ми відвідаємо Поліцію та Пожежну службу, головну будівлю міської ради та зал засідань міської ради.

Реєструйтесь за посиланням, щоб забронювати собі місце та отримати інформацію про час і місце зустрічі: https://bit.ly/sccgr0319

Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до Тетяни Колос за номером (503) 272-1470 чи tetiana@sccofnw.org

 

 

 

 

 

03/23/2024 (Multilingual Ukrainian/English and Russian)

Приходьте і приєднуйтесь до нас, щоб підготувати чудовий куточок природи для нашого громадського саду.

Давайте створимо наш сад Перемоги разом!

Під час толоки ми:

  • приберемо та підготуємо територію для висадки калини та дерев
  • встановимо лавки та валуни
  • перекусимо та весело проведемо час разом.
Інструменти будуть надані.
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/sccgardenprep0323
Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до координатора проекту Тетяни Колос за номером (503) 272-1470 чи пишіть tetiana@sccofnw.org

Алкоголізм – руйнівне захворювання, засноване не лише на залежності хімічного, але й психологічного роду. Близькі люди хворого також опиняються під загрозою. Вони стають залежними від хворого та потрапляють під його вплив. Так з’явився термін «співзалежність». Це явище має чітко виражений хворобливий характер.

Як проявляється співзалежність при алкоголізмі? Співзалежний стан проявляється не одразу і по-різному. Він характеризується унікальними рисами для кожної людини з огляду на глибину його особистості, персонального життєвого досвіду, наявності психоемоційних особливостей. Співзалежність при алкоголізмі – природний стан у сім’ї, де у одного з членів цієї сім’ї є проблеми з алкоголем, причому це не залежить ні від матеріального стану, ні від віку, ні від соціального статусу осередку суспільства.

https://bit.ly/sccofnwcodep0323

 

 

 

03/25/2024 (Multilingual Ukrainian/English and Russian)
Emergency Preparedness Summit

No Comments

Post a Comment