Established in 2011 by local community leaders and businessmen. Our fundamental goal – help members of this community become fully functional, well-integrated in this country: education, health and wellness, social services, business development, career growth while preserving their heritage.

Blog

Slavic Community Center of NW / Blog  / Квітневий захід для громади

Квітневий захід для громади

Цього місяця ми раді запропонувати програму різноманітних заходів, розроблених спеціально для молоді. Щоб дізнатися, що вас чекає, будь ласка, виберіть мову, якій ви віддаєте перевагу, за посиланням нижче. Там ви знайдете інформацію про всі наші події в квітні та одну грандіозну подію у травні. Крім того, у списках подій вказана інформація про мову проведення, щоб ви могли вибрати ті, що проводяться мовою якій ви віддаєте перевагу . Якщо будь-які події зацікавлять вас, не забудьте зареєструватися. Всі наші заходи абсолютно БЕЗКОШТОВНІ, але реєстрація допомагає нам відстежувати відвідуваність і гарантувати, що смаколиків та корисних ресурсів вистачить на всіх. Потрібна додаткова інформація? Не соромтеся звертатися за адресою info@sccofnw.org або зателефонувати за номером (503) 272-1470.

3, 10, 17 і 24 квітня 2024 року (Українською мовою – переклад доступний за запитом)

Не знаєте як впровадити дисципліну без драм? Дитина реагує тільки на погрози, крик та ремень? Втомилися повторювати по 100 разів та контролювати? Хочете не застосовуючи тиск, будувати близькі та довірливі стосунки з дитиною?

Тоді запрошуємо вас на курс для батьків «Виховання дітей БЕЗ нервів, ременя, криків та погроз» на якому ви отримаєте дієві інструменти для керування будь-якою ситуацією!

Після курсу ви зможете:
• за лічені секунди (в прямому сенсі) визначати мотив «поганої» поведінки не тільки дитини, а і дорослих людей та
• переводити руйнівну, неконструктивну взаємодію, безладдя чи хаос в конструктивне русло

Ведуча курсу: Лілія Бєлоусова, коуч батьків та дітей, консультант з виховання, власник “Conscious Parenting LLC” (
www.acparenting.com

Дата: щосереди – 3, 10, 17, 24 квітня з 6:00-8:00 рм
Місце проведення: 11050 SE Powell BLVD #371, Portland, OR 97266

Реєстрація обовязкова за посиланням: https://bit.ly/scc0403cpp

 

Друзья, присоединяйтесь к нам, чтобы подготовить замечательный уголок природы для нашего общественного сада.

Давайте создадим наш сад Победы вместе:

  • посадим калину и деревья
  • установим скамейки и валуны
  • перекусим и весело проведем время вместе.

Инструменты будут предоставлены.

Регистрация по ссылке

Ссылка для регистрации: https://bit.ly/gardenplanting0413

 

 

20 квітня 2024 року (Українською мовою – переклад доступний за запитом)

Досвід помилок, втрат, поразок та невдач – є невідʼємною частиною нашого життя, особливо для дітей, котрі тільки набувають навички. Негативний досвід може стати важким вантажем, непотрібним та шкідливим баластом. Що в свою чергу суттєво впливає на особистість дітей та їхнє майбутнє.

Але!

При правильному осмисленні негативний досвід є цінним капіталом! Як у прислівʼї – “За одного битого двох небитих дають”.

Запрошуємо дітей віком 9-14 років на workshop “Позитивний і негативний світи», на якому діти попрактикують два погляди на негативні події для того, щоб побачити наслідки та обирати у майбутньому найкращій для себе шлях!

Посилання для реєстрації: https://bit.ly/cpscc0420

 

 

21 квітня 2024 року (Українською мовою – переклад доступний за запитом)

Хочете комфортно проживати в США? Фінанси — це дуже хвилююча тема для будь якої людини, особливо, якщо ви знаходитесь в новій країні. Америка — це та країна,  де без кредитної історії навіть не зняти житло.  На нашій ярмарці ви дізнаєтесь навіщо та як ефективно будувати кредитну історію в США. Навчимось керувати грошима, інвестувати розумно та будувати стійке фінансове майбутне.
Ми також поговоримо про те, як купити перший будинок в США та які програми для цього існують. Для новоприбулих українців ми покажемо презентацію з корисними ресурсами. На ярмарці будуть присутні вендори з інших організацій де ви зможете знайти для себе підтримку або допомогу. Під час ярмарки поласуйте смаколиками та прийміть участь у розіграші подарунків.
Реєструйтесь вже сьогодні та розпочніть свій шлях до комфортного життя та фінансового благополуччя в США –

https://bit.ly/scc0421
ДАТА – 21 КВІТНЯ.
ЧАС – 3 РМ.
АДРЕСА – 3025 SE 73 Ave Portland OR 97206

27 квітня 2024 року (Українською мовою – переклад доступний за запитом)

Запрошуємо  приєднатися до нашої екскурсії на ферму, де ми:

  • Проведемо час на природі
  • Дізнаємося, як росте їжа
  • Поспостерігаємо за тваринами
  • Перекусимо
Будемо раді бачити з нами на екскурсії діток будь-якого віку з родинами та друзями!
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/scc0427

Запрошуємо вас провести чудовий час з сімʼєю на Велопробіг, який відбудеться 19 травня з 2 РМ до 4 РМ за адресою: Lincoln City Park (NE corner of the park at SE Mill St and 135th Ave).
 Якщо в тебе є велосипед бери свій. Якщо ні- ми тобі допоможемо з цим. Їздити будемо всі… Є спеціальні і для діток. Шолом обовʼязково кожному учаснику.
Реєстрація обовʼязкова за посиланням
Приходь сам і приведи друзів.

No Comments

Post a Comment