Established in 2011 by local community leaders and businessmen. Our fundamental goal – help members of this community become fully functional, well-integrated in this country: education, health and wellness, social services, business development, career growth while preserving their heritage.
Course Content
Не Соромлюся Запитати: Виклики та Поради для Батьків
Вітаємо у нашому відео, де ми відверто обговорюємо тему підліткового віку. Лілія Білоусова, досвідчений коуч дітей та батьків і засновник академії для батьків Conscious Parenting, LLC, ділиться своїм досвідом та стратегіями. Ви дізнаєтесь про найбільш поширені виклики, з якими стикаються батьки підлітків, та отримаєте практичні поради, як краще розуміти та підтримувати вашу дитину під час цього важливого етапу їхнього життя. Не забудьте підписатися на наш канал, щоб не пропустити більше корисної інформації для батьків. Якщо у вас є питання або ви хочете поділитися своїм досвідом, залиште коментар нижче. Ми завжди раді вашій участі!
0/17
Не Соромлюся Запитати: Виклики та Поради для Батьків
About Lesson

У цьому відео, визнаний коуч дітей та батьків Лілія Білоусова, засновник академії для батьків Conscious Parenting, LLC, ділиться своїм багатим досвідом та знаннями про підліткову кризу. Вона розповість, як батьки можуть не тільки розпізнати ознаки цього складного періоду в житті своїх дітей, але й ефективно допомогти їм його пережити. Від конкретних стратегій спілкування до розуміння емоційних потреб підлітка – отримайте важливі поради, які допоможуть вашій родині залишатися з’єднаною та підтримуючою.