Established in 2011 by local community leaders and businessmen. Our fundamental goal – help members of this community become fully functional, well-integrated in this country: education, health and wellness, social services, business development, career growth while preserving their heritage.
Course Content
Посібник зі статусу TPS для українців в США
Все про статус TPS, заявки на притулок, юридичну допомогу від SOAR та SCCofNW для українців у США. Звертайтесь за персональною підтримкою!
0/10
Питання-відповідь. імміграція
About Lesson

Продовжуємо відповідати на ваші запитання, пов’язані з імміграційними статусами у США. Ми отримали велику кількість запитань від української громади, які стосуються юридичних можливостей у сфері імміграції. Важливо відзначити, що Сніжана є координатором проекту для українців в імміграційній юридичній службі SOAR і не є імміграційним адвокатом. Деякі з питань, які ми отримали: Чи потрібно мені поновлювати статус Тимчасового Захисту (TPS), чи це автоматично продовжується? TPS автоматично не продовжується. Вам доведеться перевіряти, чи подовжує USCIS TPS для України після закінчення кожного періоду TPS. Адвокати з SOAR відповіли на ці запитання. Організації SOAR та SCCofNW об’єднали свої зусилля, щоб надати відповіді на поширені запитання. Варто зазначити, що відповіді є загальними, і в кожному конкретному випадку можуть бути свої особливості. Будь ласка, зв’яжіться з офісом SOAR, щоб запланувати зустріч з нашими адвокатами. Ми завжди тут, щоб допомогти вам! Контактна інформація для SOAR: Телефон: (503) 384-2482 Електронна пошта: shryhorashova@emoregon.org Якщо вам потрібна допомога щодо адаптації, навчання та зустрічей, будь ласка, звертайтесь до організації SCCofNW за телефоном: (971) 225-7123. Дисклеймер: Ця інформація надається для загального ознайомлення, і в кожному конкретному випадку можуть бути унікальні обставини.