Established in 2011 by local community leaders and businessmen. Our fundamental goal – help members of this community become fully functional, well-integrated in this country: education, health and wellness, social services, business development, career growth while preserving their heritage.
Course Content
Посібник зі статусу TPS для українців в США
Все про статус TPS, заявки на притулок, юридичну допомогу від SOAR та SCCofNW для українців у США. Звертайтесь за персональною підтримкою!
0/10
Питання-відповідь. імміграція
About Lesson

Відео роз’яснює різницю між імміграційними статусами U4U та TPS для українців, що бажають переїхати в Сполучені Штати. Дізнайтеся, який статус найкраще підходить для вашої ситуації. Disclaimer: Ви слухаєте координатора проекту для українців в імміграційній юридичній службі SOAR. Хоча ця особа отримала відгуки від адвокатів SOAR на запитання стосовно імміграції, важливо зрозуміти, що вона не є адвокатом. Всі відповіді, які ви чуєте, є загальними і можуть не враховувати усі особливості вашого конкретного випадку. Для докладної консультації та допомоги рекомендуємо звертатися безпосередньо до адвокатів SOAR.